Latvijas Institūts, tuvojoties Latvijas 101. dzimšanas dienai, radījis pilotprojektu – platformu “Latvia celebrates 101” jeb ‘’Ar Latvijas vārdu pasaulē’’.

 

 Šī platforma apkopo un atspoguļo visus ārpus Latvijas notiekošos, Latvijas 101. jubilejai par godu rīkotos, pasākumus. Atšķirībā no daudzām citām iniciatīvām, šī interaktīvā platforma piedāvā iespēju katram indivīdam iesaistīties tās tapšanā, pašiem pievienojot notikumu, ko viņi organizē.

 

Tādējādi tiks veicināta cittautiešu, Latvijas draugu un sadarbības saliedētība ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām. Šis pilotprojekts aizsāk iesākumā kultūras, sporta notikumu, bet vēlāk arī citu norišu atspoguļojumu, kas tiks rīkotas ar Latvijas vārdu pasaulē.

 

Pasākumu var izveidot un ievietot, izveidojot profilu vietnē https://kurpes.lv/lv101

Video pamācība, kā izveidot profilu un ievietot pasākumu platformā, pieejama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BxSncRWeV-c&feature=youtu.be

 

------------------------------------------------------------

Ar smaidu par to, kas esam, kādi esam un kas ir tas, ar ko lepojamies, par ko sūkstāmies, priecājamies un mākam sirsnīgi pasmieties! Seko Latvijas oficiālajam foto karikatūru kontam INSTAGRAM vietnē https://www.instagram.com/latvialikesyou/