Svinot Latvijas valsts simtgadi, Latvijas institūts simtgadei veltīto izdevumu sērijā ir pievienojis vēl vienu – tapusi jauna faktu lapa ar nosaukumu "Latvia. The Greenovative Country".

 

Jaunā faktu lapa sniedz vispārēju ieskatu par Latvijas valsti un sabiedrību, sabiedrībai raksturīgo dzīvesveidu un tradīcijām, uzsvaru liekot uz inovācijām un radošumu. Termins “greenovative” – savienojums no angļu valodas vārdiem “green” (zaļš) un “innovative” (inovatīvs) – labi ilustrē Latvijas valsts attīstības kursu: gan tuvību dabai un spēju no tās iedvesmoties, gan tendenci meklēt arvien jaunus, modernus un ilgtspējīgus risinājumus, kļūstot par būtisku jaunuzņēmumu “karsto punktu” Eiropā. “Pēc dažādām uzņēmēju, studentu un citu entuziastu atsauksmēm, tieši šis Latvijas zaļuma un radošuma aspekts ir tas, kas raisa interesi par Latviju,” uzsver Latvijas institūta direktore Aiva Rozenberga.

 

Elektroniski tā pieejama šeit.  

 

Ja vēlaties izmantot faktu lapu Latvijas popularizēšanai ārvalstīs, lūdzu, aizpildiet šo pieprasījuma formu, un mēs ar Jums sazināsimies.