Tuvojoties Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu un Ķīnas sadarbības formāta 16+1 plānotajiem pasākumiem Rīgā, Latvijas Institūts (LI) ir sagatavojis prezentācijas ar svarīgākajiem faktiem par Latviju tulkojumu ķīniešu valodā.

“Latvija. Iepazīsti to!” ir vispārēja prezentācija par Latviju, īss kopsavilkums par Latvijas svarīgiem sociāliem, ekonomiskiem, vēsturiskiem un kultūras aspektiem. Nu jau esošajam prezentāciju klāstam angļu, franču un krievu valodās ir nākusi klāt arī vācu valoda. Prezentācijas iespējams iegūt brīvai izplatīšanai un izmantojamas tematiskās valsti prezentējošās Eiropas un pasaules līmeņa ekspozīcijās un izstādēs, kā arī starptautiskās valsts un privātā sektora organizētās konferencēs un pasākumos valstī un ārpus tās.

No 16.–17. maijam Rīgā notiks Centrālās un Austrumeiropas valstu un Ķīnas sadarbības formāta 16+1 transporta ministru un biznesa konference, kuras mērķis ir sekmēt Centrālās un Austrumeiropas valstu aktīvāku sadarbību transporta un loģistikas jomā. Šim notikumam sekos arī citi nozīmīgi pasākumi kā valdību vadītāju samits un biznesa forums.

Drīzumā LI sagatavotā prezentācija būs pieejama arī spāņu un itāļu valodās.

Prezentāciju iespējams apskatīt un lejuplādēt mūsu portāla www.li.lv sadaļā “Pakalpojumi” un informatīvajā portālā www.latvia.eu.