Latvijas Institūts radījis vienotu kalendāru, kurā tiek apkopoti visi pasākumi, kas ar Latvijas vārdu notiek ārvalstīs. Lai šis kalendārs būtu pilnvērtīgs, mēs lūdzam Jūs sadarboties, izveidojot savas organizācijas profilu un ievietot koncertus, notikumus, pasākumus, kas notiks ārvalstīs 2020. gadā. 
 
Par platformu "Ar Latvijas vārdu pasaulē" jeb "Latvian Events Abroad"
 

Šīs platformas misija – veidot pārrobežu informācijas telpu “Ar Latvijas vārdu pasaulē” kopīgai starpnozaru aktivitāšu plānošanai un publicitātei sekojošos segmentos - KULTŪRA, SPORTS, EKONOMIKA, ZINĀTNE, IZGLĪTĪBA. Platformas mērķis - apkopot un atspoguļot visus ārpus Latvijas notiekošos publiskos starptautiskas un nacionālas (diaspora) nozīmes pasākumus ar Latvijas dalību. 

 

Pateicamies visiem, kas savus pasākumus iesūtīja, lai mēs varētu sagatavot bāzes plaformu. Lūdzam:

 

1.    Izveidot savu profilu, izmantojot šo linku: https://kurpes.lv/lv101

2.    Precizēt notikuma laikus, ja Jūsu rīkotais pasākums jau ir izveidots.

3.    Ja Jūsu pasākums vēl nav izveidots lūdzam to izveidot un norādīt arī pasākuma norises laiku un vietu.

 

Video pamācība atrodama šeit: https://www.youtube.com/watch?v=BxSncRWeV-c&feature=youtu.be 

 

Uzspiežot šeit varat apskatīt platformu - kalendāru iespējams integrēt arī Jūsu mājaslapā. 

 

Kalendāra lietošana un informācijas izvietošana, atspoguļošana ir bezmaksas. Kalendāru iespējams iegult arī izvietošanai caur baneri vai integrējot Jūsu mājas lapā pēc pieprasījuma, kā arī ja ir jautājumi, lūdzam sazināties: gustavs@kurp.es.

 

Platforma 2020.gadā attīstīsies, veidojot vienotu sadarbības un savstarpēji integrēsies ar Latviesi.com diasporas kalendāru, kas nozīmē, ka šo platformu plaši lietos un izmantos arī latvieši visā pasaulē, ne tikai mediji un plašais vēstniecību tīkls.