Latvia - Get to Know It!Video ir kā Latvijas vizītkarte, kas popularizē zemi, kur dzīvo unikāli un talantīgi cilvēki, kā arī stāsta par Latvijas dabas un kultūras īpatnībām. Plūstoši apvienojot dažādus aspektus par mūsu valsti, gūstam ieskatu, kas veido Latviju tādu, kādu vēlamies to prezentēt ārvalstīs. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu
Gads: 2015

Latvija – valsts, kas var lepoties!Sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu veidotais video uzsver, ka latvieši var lepoties ar zaļiem mežiem, bagātīgu kultūru un talantīgiem cilvēkiem, taču tā ir tikai maza daļiņa no stāsta par to, kas īsti ir Latvija. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu
Gads: 2014

Latvijas prezidentūra Eiropas Savienības PadomēGandrīz trīs minūšu garais video radīts sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu, lai popularizētu un stāstītu par Latviju kā zemi, kur dzīvo unikāla, atvērta, radoša, čakla un uzticama tauta. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu, franču, vācu
Gads: 2014

Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku tradīcijaSadarbībā ar LTV radītais video klips par Vispārējo Latviešu Dziesmu un Deju svētku tradīciju sniedz informāciju ārvalstu auditorijai par svētku unikalitāti un nozīmi kultūras mantojumā ne vien Latvijā, bet arī pasaulē, vienlaikus radot interesi par to uzzināt vairāk. Video pieejams augstā izšķirtspējā elektroniskā un DVD formātā, sūtot pieprasījumu uz info@li.lv.


Valoda: angļu
Gads: 2013