Lai veicinātu Latvijas radošo industriju starptautisko atpazīstamību, ceturtdien, 19. maijā Latvijas Institūta (LI) direktore Aiva Rozenberga kopā ar kolēģiem piedalīsies dažādos pasākumos ar nevalstisko organizāciju, radošo industriju, akadēmiskās vides un pašvaldību pārstāvjiem Liepājā un Aizputē.

Liepājā A.Rozenberga uzstāsies Liepājas Universitātes rīkotās 19. starptautiskās konferences “Sabiedrība un kultūra: lokālais un globālais” atklāšanā, un kopā ar LI sabiedrisko attiecību speciālistu Kasparu Rūkli vadīs “Latvijas stāstu darbnīcu” studentiem, kas nesen atgriezušies, vai nākotnē plāno doties apmaiņas studijās uz ārzemēm. Paredzēta arī tikšanās ar Liepājas Domes un Liepājā strādājošo radošo industriju kolēģiem, lai pārrunātu konkrētas idejas, kā Liepājas sasniegumus popularizēt ārvalstīs.

Aizputē LI pārstāvji tiksies ar nevalstiskajām organizācijām – mākslinieku rezidenci “Serde”, jauniešu “Ideju māju” un biedrību “Tuesi.lv”, kuras veidotos materiālus LI jau izmantojis savā komunikācijā. Satikšanās Aizputē notiks jaunā uzņēmēja Sandra Štāla beķerejā, kas ir attēlota biedrības “Tuesi.lv” videostāstā un LI sociālajos medijos sasniegusi plašu auditoriju visā pasaulē. LI plāno turpināt sadarbību ar “Tuesi.lv” un izmantot biedrības simtgades projektā veidotos materiālus arī turpmāk.