Latvijas Institūta direktora amatā valdība 12.01.2016. vienojās iecelt Aivu Rozenbergu, kurai darbs jaunajā amatā jāsāk 1.martā.

 

Iepriekš A.Rozenberga bija Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas preses sekretāre, Nodibinājuma Rīga 2014 programmu vadītāja, Mākslinieciskās padomes koordinatore. A.Rozenbergai ir humanitāro zinātņu maģistra grāds no Latvijas Universitātes. Strādājusi par žurnālisti Latvijas radio, par radio speciālkorespondenti Igaunijā, kā arī divu Valsts prezidentu kancelejās.

 

No 1998. līdz 2007. gadam strādāja par Valsts prezidentes Vairas Vīķes-Freibergas preses sekretāri un komunikāciju dienesta vadītāju, šajā laikā arī strādājot Rīgas NATO galotņu sanāksmes organizācijas grupā, V. Vīķes-Freibergas kampaņā par kandidatūru ANO Ģenerālsekretāra amatam, prezidentes pasaules informēšanas kampaņā par II Pasaules kara atceri saistībā ar Baltijas un Austrumeiropas likteni pēc 1945. gada. 2007.—2008. gadā bijusi Vispārējo Latviešu dziesmu un deju svētku preses sekretāre un Latvijas 90-gades svinību darba grupas konsultante. 2007. gadā beigusi Die Zeit fonda Pasaules Jauno līderu Buceriusa skolu. Viņai ir humanitāro zinātņu maģistra grāds, kas iegūts Latvijas Universitātē.